Střecha

poměrně důležitá část stavby, která chrání objekt před deštěm, sněhem, větrem atd. Podle zeměpisné polohy jsou pokrývány různými materiály a jejich skladby se různí. V našich podmínkách se odedávna v největší míře používají tašky ať už pálené nebo betonové. Dále byly poměrně často vidět eternitové či alukrytové šablony, břidlice, dřevěné šindele.

Po revoluci v roce 1989 se k nám rozšířily systémy, které zcela změnily pohled na skladbu střech.

Postupem času, s potřebou bydlení v podkroví, se začaly klást na střechy větší nároky a s tím se samozřejmě vynořovaly další problémy spojené s množstvím materiálů a fungováním bydlení pod střechou. Takže se začaly používat difúzní folie, tepelné izolace, parotěsné folie a další. Funkčnost jednotlivých materiálů je zřejmá, krytina odvádí dešťovou vodu ( sníh ) mimo objekt, pojistná difúzní folie odvádí zafoukanou a zkondezovanou vodu z prostoru pod taškami, tepelná izolace drží teplo, parotěsná folie nepropouští vodní páry. Vše musí být správně namontováno, aby celý systém fungoval.

My se zabýváme montážemi střech od této novodobé historie pokrývačského řemesla a od roku 1994 toto provádíme profesionálně na „vlastní triko“. Po celou dobu existence firmy se neustále profesně zdokonalujeme a rozšiřujeme svoji činnost.

Nyní nabízíme montáže kompletních střech od krovu až po hromosvod. Samozřejmě provádíme i jednotlivá střešní řemesla a i něco navíc.

Montujeme

Bez_n__zvu_1_kopie_2 

 

logo_IKO_2

tondach

Bez_n__zvu_2_kopie_2

logo_velux_2

roto_2

logo_isotec_2

logo_rigips_2

maxidek_1

A mnoho dalších